Prvotriedna starostlivosť
od prvej návštevy až po tú poslednú

icon kidney

Kompletná starostlivosť
o zdravie MUŽA

icon one day surgery

Jednodňová
chirurgia

icon consultation

Profesionálny
tím

V rámci komplexného urologického vyšetrenia mužov aj žien sa venujeme širokému spektru problémov súvisiacich s obličkami, močovými cestami ale aj mužskými genitáliami, stratou testosterónu a andropauzou.

Vďaka kvalitnému vybaveniu našich ambulancií vám poskytneme nadštandardnú starostlivosť pri bežných prehliadkach, ambulantných vyšetreniach alebo v rámci jednodňovej chirurgie.

Počas našej praxe sme sa stretli s rôznymi osudmi žien či bábätiek. Vždy sme k nim pristupovali citlivo, no zároveň profesionálne s postojom zodpovedného lekára.

injection

Testosterón

Za príčiny erektívnej disfunkcie, pokles energie či úbytok svalovej hmoty môže chýbajúci testosterón a nástup andropauzy. Práve v Interklinik ponúkame efektívnu liečbu, ktorá tento problém odstraňuje.

Screening prostaty

Vyšetrenie prostaty a krvný test na stanovenie hodnoty prostatického špecifického antigénu (PSA) by mal absolvovať raz ročne každý muž po pätdesiatke.

  • V rámci komplexného urologického vyšetrenia mužov aj žien - sa venujeme širokému spektru problémov súvisiacich s obličkami, močovými cestami a mužskými genitáliami: od zápalov močových ciest, nádorových ochorení, močových kameňov až po problémy súvisiace so starnutím: problémy s močením či sexuálne poruchy.

CHCEM SA SPÝTAŤ

close

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM::

close
close