• Thai mamma masáž

Je určená pre ženy bezprostredne po pôrode a je zameraná na prinavrátenie formy a urýchlenie fyziologických procesov spojených s popôrodnými ťažkosťami. Terapeutky pracujú špeciálnymi technikami hlavne na dráhach-sénach rúk a nôh, využívajúc pritom kombináciu bieliaceho peelingu, parnej sauny a masáže špeciálnou zmesou olejov. Táto zmes obsahuje citrónovú trávu, ktorá dodáva energiu a pomáha prečistiť hlavu, muškát, ktorý reguluje a udržiava hormonálnu vyrovnanosť a upokojujúcu levanduľu.

 

Jedno sedenie trvá 120 minút a je dôležité absolvovať ho minimálne sedem krát za sebou v maximálnom časovom intervale medzi jednotlivými sedeniami dva dni. Každá mamina po pôrode ocení odstránenie popôrodných opuchov hlavne brucha, zmiernenie až odstránenie pigmentových škvŕn špeciálnym peelingom a zmiernenie únavy, ktorá sa s týmto obdobím neoddeliteľne spája.

Máte záujem o Thai mamma masáž?
Napíšte nám!
  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 914 764, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.